Czwartek, 23.03.2017

&nbps;

Czwórki Bred już w sprzedaży!

26 listopada 2012 23:20

Jordan IV Bred to, obok Concordów, jedne z najsłynniejszych wyrobów marki Air Jordan. I nie ma się czemu dziwić, w końcu to właśnie w tym bucie MJ oddawał "The Shot".  

Zarejestruj się na BET365 i zgarnij bonus 200 PLN >> 

Jest wiele sposobów na to, żeby wydać 500 złotych i być bardzo szczęśliwym człowiekiem. Jednym z nich jest przeznaczenie dokładnie 160 dolarów na Jordan IV Bred.

Obok Black Friday i wyprzedaży związanych z tym właśnie dniem - rozpoczynającym w USA sezon świątecznej gorączki - to chyba IV Bred są najczęściej poruszanym tematem w środowisku butofilów.

Czwórki Bred miały swoją premierę 23 listopada. Dlaczego są one tak ważne i traktowane niczym ikona? Tak, macie rację, ten model jest tak samo ważny, jak znane w Polsce jako Lakierki, Concordy. 

To właśnie w czwórkach aż 23 lata temu (tak, to odpowiedź na pytanie, dlaczego premiera była 23 listopada) Jordan wykonał swój słynny The Shot.

Bred z "piątku" zamykają rok wielu fantastycznych kolorystyk czwórek z tego roku. Były świetne white/cement/gray, ciekawa wersja Thunder, niezła Terror Squad, Retro w kilku kolorach m.in. mojej ulubionej New York Knicks.

Cudowną kolorystykę - czarno-czerwonego-szarego buta - można już zobaczyć w kilku miejscach w Polsce. Spieszmy się, bo nie sądzę, aby wytrzymały na półkach zbyt długo. 

SR

Zarejestruj się na BET365 i zgarnij bonus 200 PLN >> 

 
Tagi: buty

 
&nbps;
Partnerzy: Zakłady Sportowe