Czwartek, 23.03.2017

&nbps;

Buty: Klasyka od młodego Shaqa

22 lutego 2013 16:18

Pamiętacie tamte najwcześniejsze Reeboki, w jakich Shaquille O’ Neal grywał w Orlando Magic na początku lat dziewięćdziesiątych? W wakacje na rynek wchodzi ich wersja retro! 

Reebok Shaqnosis Retro / fot. ReebokZarejestruj się na BET365 i zgarnij bonus 200 PLN >>    

Bez dwóch zdań, ten but jest jednym z symboli butów do gry lat ’90 – ze swoim hipnotycznym designem, są modelem który albo się kocha, albo nienawidzi. Pamiętam wiele takich rozmów - gdy schodziła na temat dawnych butów do grania, to podało hasło – „chciałbym te Reeboki, wiesz, z takimi kółkami jak miał Shaq”. Marzenie niejednego nastolatka z tamtych lat będzie się mogło w końcu ziścić. 

Dzięki ponownemu zawiązaniu współpracy pomiędzy Reebok Classics a Shaquille’em O’Nealem, mamy powrót jego dawnych butów zarówno pod ich dawną nazwą, jak i z dawnym brandingiem (na przestrzeni lat gracze zmieniają swoich sponsorów obuwniczych, a przy fali wydań retro, pełne odzwierciedlenie pierwszego wydania nie jest czasem możliwe z przyczyn prawnych). 

Premiera modelu zapowiedziana jest na wakacje – a dokładniej na 19 lipca 2013 r.. Buty będą dostępne na rynku w cenie 125$.

RD, Butologia.com

Zarejestruj się na BET365 i zgarnij bonus 200 PLN >>   

 

 
&nbps;
Partnerzy: Zakłady Sportowe